שיתוף יוצר הצלחה

אנחנו בתרמוקיר מאמינים שבעולם המשתנה במהירות, הדרך היחידה להמשיך להוביל היא באמצעות שיתוף של ידע. זרימה של ידע יוצרת הצלחה וחיבור בין עולמות ותכנים מאפשר התמודדות יעילה ומתקדמת בפני אתגרים משותפים. אמונה זו הובילה אותנו לשתף פעולה עם רשת SAKRET – חלוצה עולמית בפתרונות מתקדמים לבניה.

המורשת של Sakret מתחילה בשנת 1936 כאשר מהנדס אמריקאי צעיר בשם Arthur c. Avril הגה את הרעיון של יצירת טיח מוכן אשר מובא לאתר בשק הכולל את כל המרכיבים הנדרשים. מכאן גם נוצר שמה של החברה Sakrete Sack (שק) ו-concrete (בטון) זו הייתה ראשיתה של תעשיית האבקות היבשות (Dry Mix) בעולם. הרעיון זכה להצלחה גדולה ומפעלים הוקמו בכל רחבי צפון אמריקה. כשלושים שנה לאחר מכן התפשט הרעיון גם לאירופה, עם רכישת הזכויות על המוצר על ידי קבוצת יזמים מגרמניה. כיום כולל המגוון של Sakret למעלה מ-700 מוצרים המשתלבים במערכות לקירות, ריצוף , חיפוי, שימור, שיקום בטונים וכו', עם פריסה של 60 מפעלים ברחבי העולם, 26 מתוכם באירופה. Sakret משווקת לשוק המקצועי ולשוק "עשה זאת בעצמך" (DIY).

2

באמצעות שילוב הידע הרב שנצבר בתרמוקיר במהלך 30 שנות פעילות שכללו בין היתר פיתוח חלוצי של תעשיית האבקות המתועשות (Dry Mix) בישראל, יחד עם הידע והניסיון האדיר הקיים ברשת Sakret, נצליח לייצר ערך מוסף משמעותי לענף הבניה בישראל. החיבור בין הגופים יאפשר הרחבת מגוון הפתרונות המתקדמים והמותאמים לצרכי השוק הישראלי שיתבססו ברובם המכריע על ייצור כחול-לבן, בשילוב של פיתוח מוצרים משותפים עם החברות האחרות ברשת Sakret.

אנו שמחים להשיק את המערכת הראשונה שבה ישולבו מוצרי סאקרט – מערכת מהירת התקשרות לריצוף אריחים

Welcome to the SAKRET Family

SAKRET Legacy

Fast Setting Flooring System