לחשוב ירוק, לחשוב רווחי: תרמוקיר משיקה ליין חדש של מוצרי איטום ירוקים – וחסכוניים

תרמוקיר משיקה ליין חדש של מוצרי איטום, ששמים את הפוקוס על חשיבה ירוקה: גם שומרים על הסביבה, וגם מסייעים להגדלת שורת הרווח של הקבלן.

קשה להפריז בחשיבותם של פתרונות האיטום למניעת רטיבות והנזקים הנלווים. אתגרי האיטום נחשבים לנפוצים ומורכבים במיוחד, ולכן חשוב לבחור בפתרונות אמינים, גמישים ובעלי חוזק מכני וכימי גבוה. אך אם כבר בוחרים פתרונות איטום חזקים שעושים את העבודה, למה שהם לא יהיו גם ירוקים וחסכוניים?

בשנים האחרונות הולכת וגדלה הפופולריות של מוצרי איטום מבוססי מים, שנחשבים כידידותיים לסביבה (ולמיישם). המגמה הזאת מבורכת, אבל אפשר להוציא ממנה יותר. הרבה יותר. מבחינתנו בתרמוקיר, חשיבה ירוקה לא מסתכמת רק בדאגה לאיכות הסביבה, אלא גם בדאגה לכיס. לאורך השנים האחרונות, התחדדה אצלנו ההבנה שכדי לייצר אימפקט סביבתי ולעודד את השימוש במוצרי איטום ירוקים, צריך לוודא שהם מייצרים ערך מוסף גם ברמה הכספית. מתוך מחשבה זו יצרנו את  נבחרת חדשה של מוצרי איטום ירוקים שהם גם ידידותיים לסביבה – וגם חסכוניים ומגדילים את שורת הרווח של הקבלן.

המטרייה הירוקה של פתרונות האיטום מאגדת בתוכה סט רחב של ערכים ירוקים, סביבתיים וכלכליים, שמיטיבים עם כל הגורמים בשרשרת הערך: מהמיישם והקבלן – ועד הדיירים והסביבה:

 • כושר כיסוי גבוה יותר – פורמולות בטכנולוגיות Hydro ו- HYBRIDמובילות לחיסכון כספי משמעותי, בזכות כושר כיסוי גבוה יותר לכל ק"ג.
 • חומרים ידידותיים לסביבה ולמיישם – מערכות איטום מבוססות מים בטכנולוגיית Hydro, המחליפות פתרונות מבוססי סולבנט.
 • שימוש בחומרים ממוחזרים – חלק מפתרונות האיטום של תרמוקיר בטכנולוגיית Hybrid מכילים יותר מ- 20% של חומרים ממוחזרים.
 • חומרים מהירי התקשרות – מגדילים את ההספק, ומאפשרים למיישם לבצע יותר פעולות בפחות זמן.
 • עמידות לקרינת UV – באמצעות אפקט החזרת קרני השמש, התורם לחיסכון באנרגיה.
 • ייצור כחול-לבן – חוסך שינוע מזהם, ומאפשר לכם ליהנות מזמינות גבוהה של מוצרים המותאמים לאקלים הישראלי וגם מסייע בקבלת ניקוד לתקן 5281 לבנייה ירוקה שהופך בקרוב לתקן מחייב בכל חלקי הארץ.

ליתרונות המוצריים נלווית מעטפת מקצועית נרחבת: ליווי טכני באתר, המסייע במניעת ליקויים וחוסך בעלויות התיקון של כשלים. בנוסף, מענה בשיטת המערכות, מספק את כל פתרונות המערכת מהתשתית ועד לשכבת הגמר במקום אחד.

איך היתרונות הירוקים חוסכים כסף ומשאבים?

היתרונות הירוקים של הליין החדש שומרים לא רק על הסביבה, אלא גם על שורת הרווח באמצעות שורה של יתרונות משמעותיים:

 • הגדלת התפוקה – בעזרת מוצרים מבוססי מים וידידותיים לשימוש, שחוסכים סחרחורות וריחות לא נעימים גם לעובדים במפעל הייצור, גם למיישמים וגם לדיירים.
 • עבודה נוחה ויעילה יותר – פורמולה ייחודית מובילה ליישום נוח, ומדויק.
 • מניעת טעויות יקרות – ככל שהעבודה נוחה וידידותית יותר, כך היישום יהיה מדויק יותר, חזק יותר וימנע טעויות יקרות.
 • חיסכון בעלויות – ללא פחת. בנוסף, כושר כיסוי גבוה יותר, מצריך שימוש בפחות חומר לכל מטר.
 • חיסכון בזמן – בשל זמן ההתייבשות המהיר.
 • מניעת עיכובים יקרים – זמינות מיידית של פתרונות כחול-לבן, המיוצרים בארץ.

 בין מוצרי האיטום החדשים של תרמוקיר

מוצרי Hydro – מערכות איטום מבוססות מים:

SE 991 XR – משחה ביטומנית מהירת התקשרות
לדף טכני מלא של המוצר לחצו כאן

מבוסס על חומר איטום טיקסוטרופי, גמיש וללא סולבנטים. מייצר ממברנה אחידה, בעלת גמישות וחוזק גבוהים. המוצר מאופיין בהתקשרות מהירה, וניתן לבצע עליו הדבקה ישירה באמצעות דבק צמנטי. עומד בדרישות ת"י 6422. מיועד לאיטום מרפסות ורצפות ב"חדרים רטובים" לאיטום אלמנטים
תת-קרקעיים, ולשימוש פנימי וחיצוני.

SE 992 XR – משחה  פוליאוריתנית- ביטומנית, מהירת התקשרות
לדף טכני מלא של המוצר לחצו כאן

איטום גמיש מאוד, בעל יכולת גישור על פני סדקים. מאופיין בעמידות מכנית וכימית גבוהות במיוחד. מאופיין בהתקשרות מהירה, וניתן לבצע עליו הדבקה ישירה באמצעות דבק צמנטי. מיועד לאיטום ב"חדרים רטובים", מרפסות, גינות גג, אדניות וקירות מרתף. מיועד גם לאיטום רצפות בטון יצוק בפנים וחוץ המבנה ולשימוש פנימי וחיצוני. מתאים ליישום על איטום צמנטי.

SE 993 XR – משחה פוליאוריתנית מהירת התקשרות
לדף טכני מלא של המוצר לחצו כאן

איטום היוצר ממברנה אחידה וגמישה (ללא תפרים), בעלת עמידות מכנית וכימית גבוהות במיוחד. ניחן בעמידות לשנים ארוכות, ובעל יכולת גישור על פני סדיקה. עמיד לקרינת UV, בזכות טכנולוגיה התורמת ליצירת חיסכון אנרגטי ופועלת להחזרת קרני השמש. פתרון זה מיועד לאיטום גגות חדשים וקיימים. מתאים לתשתיות בטון, מתכת ויריעות ביטומניות.

SE 984 XR – איטום מהיר התקשרות בטכנולוגיית HYBRID
לדף טכני מלא של המוצר לחצו כאן

איטום היברידי, המשלב תכונות של איטום צמנטי ושל איטום ביטומני. מייצר ממברנה אחידה (ללא תפרים) בעלת גמישות וחוזק גבוהים, וכולל שימוש בלמעלה מ- 20% חומרים ממוחזרים. מאופיין בהתקשרות מהירה, וניתן לבצע עליו הדבקה ישירה באמצעות דבק צמנטי. מיועד לאיטום רצפות בטון יצוק בפנים וחוץ המבנה, לרצפות ב"חדרים רטובים" למרפסות ולמרתפים, לאיטום יסודות, לאיטום קירות המחופים באבן ולשימוש פנימי וחיצוני.

כל המוצרים מוכנים לשימוש.

פתרונות האיטום המובילים בעולם – מותאמים לאקלים הישראלי

תרמוקיר מייצרת בישראל מוצרי איטום המבוססים על טכנולוגיות מתקדמות, והכל בהתאמה לתנאים ולמזג האוויר הישראלי.

הערכים הירוקים של פתרונות תרמוקיר מגיעים בנוסף לשורה של יכולות איטום גבוהות: עמידות מכנית וכימית גבוהה, גמישות וכושר התארכות (כולל גישור ע"פ סדקים), עמידה בתקנים מחמירים וכמובן התאמה למגוון רחב של שימושים פנימיים וחיצוניים.

והמסקנה? אם כבר בוחרים במערכות בעלות יכולות איטום גבוהות, כדאי לוודא שהן מכילות ערכים ירוקים ששומרים על הסביבה – ועל הכיס שלכם.